VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Chvilka gastronomie

19. srpna 2008 v 11:36 | On a Ona |  Kuchyně
"Mám hroznej hlad a v lednici není krájenej salám,chtěl sem si udělat jednohubky. Udělal sem si je ale jenom s okurkou a rohlikem. Co mi pro příště poradíte?"
Eidam Krájený
Rohlík s okurkou je přeci taky pochoutka. Já si jednou z nudy ohřál mléko, osladil ho medem, vzal dvě nožičky lahůdkových párků, trochu kremžské hořčice a jednu kyselou okurku. Bylo to lahodné, ovšem následně jsem strávil několik hodin na toaletě. Co nám z toho vyplývá? Radši chudší a výživné jídlo, než extravagantní pokrm způsobující rozklad organismu. Takže si oloupej nějakou kůru ze stromů a natrhej listy z pampelišek a dej volný průběh své fantazii.
On
Drahý Eidame, pokud Ti okurka a rohlík pomohly zažehnat zmíněný hrozný hlad, myslím, že opravdu není co řešit! Pokud sis na své krmi pochutnal, celé se to ještě dále zjednodušuje. Pro příště můžeš udělat znovu to samé. Jestliže se ovšem necítíš být plně gurmánsky uspokojen, navrhuji použít nějaké přísady do jídel, například Podravky či grilovacího koření. Jistě někde v lednici vyhrabeš i nějaké staré máslo popřípadě cibuli-a hned je tvůj pokrm pestřejší. Živočišný tuk (ztělesněný v másle) Ti tak zároveň částečně nahradí tučný salám (a koření jeho slanou příchuť).
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama