VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Domácí pohoda

19. srpna 2008 v 12:00 | On a Ona |  Psycho
"Máme
doma pejska a vypadá jak nějaká příšera z hororu,
morče si hraje na seriál útěk z vězení a má grafická
karta dosahuje teplot rovnajících se povrchu slunce"
Jyry
Z příspěvku přesně nechápu co máte za problém. Předpokládám, že v dané domácnosti se konzumuje velké množství halucinogenních a psychotropních látek. Sice nedokážu říct v jaké formě, ale to je momentálně irelevantní. Důležitá je účast. Mohu jen odhadnout, že je konzumuje nedobrovolně i zvířena, jelikož morče deroucí se vší silou z klece a pes se silnými abstinenčními příznaky nejsou klasickým příkladem domácích mazlíčků. Na problém GK mám jen dvě řešení: buďto stáhnout lepší ovladače, nebo ji vystřelit do vesmíru do stínu měsíce. -273,15°C by mělo stačit.
On
Za prvé: Chudák pejsek, víte jak šeredný mu musíte přijít Vy? Za druhé: To vysvětluje i usilovný opakovaný útěk Vašeho morčete, představte si, že by vám někdo oknem do ložnice strkal svůj šeredný rypák (neříkám, že máte šeredný rypák, ale dle mého soudu to tak morčeti přijde). Grafickou kartu doporučuji prodat do muzea, neboť karta, která vydrží 5800K je jistě hodna obdivu.
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 muriela muriela | Web | 20. srpna 2008 v 23:16 | Reagovat

To je krásně vtipný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama