VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Elektronická úleva

18. srpna 2008 v 16:08 | On a Ona |  Zdraví
"Ahoj,
je mi 12let a jednou jsem čůral na takový drát u pole a
kolem byli krávy, jak sem čural tak mě to brnělo teď ho
mám .rudýho, co stim"
jjo
Na poranění elektrickým proudem pomáhají masti na popáleniny. Dle popisu se jedná o popáleninu prvního stupně, tudíž můžeš použít nějaký chladivý gel, ovšem dej pozor aby nebyl s nějakou vonnou přísadou, např. s mátovou. V knize Soudní Lékařství pro Právníky byl podobný případ, jenže to hoch močil z železného mostu na elektrické vedení tramvaje a od pasu dolů zuhelnatěl. Proto rada do budoucna: Až zase budeš chcát na dráty s napětím, ujisti se, že ses patřičně odizoloval od země.
On
Ano, i takové případy se stávají, popáleniny a jiné úrazy zapřičiněné neznalostí. Ten drát u pole byl pravděpodobně elektrický ohradník. Na stránkách o elektrických ohradnících jsem našla toto: "Fungování elektrického ohradníku využívá respektu zvířat. Šok není nebezpečný, je nicméně tak nepříjemný, že po několika pokusech o dotek, se mu začnou zvířata vyhýbat." Doufám, že jsi náležitě použen a než začneš chcát na dráty s napětím, nejdřív celý výběh oběhni a ujisti se, že tam není žlutý trojúhelník se zalomenou šipkou. Pokud to neuděláš, budeš označen za (vykastrovaného) tvora na nižší úrovni než je takzvané zvíře.
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama