VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Mezilidské a nelidské vztahy

18. srpna 2008 v 9:10 | On a Ona |  Vztahy
"Ve meste kde bydlim sou samy zmrdi a na prestehovani se nemam
kese, co s tim?"
Apophis
Vážený Apophisi, za předpokladu, že se jedná o planetu Chulak, plně chápeme Tvůj problém. Jaffové jsou ve většině případů zmrdi. Tím pádem to také nebude problém pouze metropolitní, nýbrž globální. Mluvíš-li o Tau'Ri, jde o velice podobnou situaci, ovšem zde jsi vetřelec Ty a jako takový a) nejsi schopen plně objektivně posoudit mentalitu svého okolí b) jsi nucen se přizpůsobit. Jako vetřelec jsi tímto vystaven stálému nebezpečí odhalení a následnému lynčování, tutíž bych na sebe příliš neupozorňovala a radši si změnila jméno.
Ona
PS: a neopovaž se někomu vnucovat, že jsi jeho Bůh, protože jinak asi dostaneš hodně brzo přes držku.
Tedy. Dle mého laického názoru je stěhování egyptských bohů velká troufalost. Je to takový předposlední stupeň, pak už se nosí hora k Mohamedovi. Zároveň by jsi tak dokázal svou slabost, a to si muž Tvého postavení nemůže dovolit. Zbývá tu jediná možnost, a to zůstat. Zůstat a hrdě se bránit a jak praví přísloví: "Nejlepší obranou útok jest.". Využij tedy nejpřijatelněší prostředek k odebírání životních funkcí jaký v okolí najdeš. Předpokládám, že ti "zmrdi" jsou živé formy, na neživé a nemrtvé jsou jiné prostředky. Nejlepší je ostrý předmět s velkou kinetickou energií, jako je například sekyra, nebo obouruční meč. Poté je nejlepší si rozmyslet místo nejvyšší koncentrace "zmrdů" a následně s připravenou zbraní redukovat jejich počet minimálně na polovinu. Redukovat počet znamená, že je budeš půlit v pase, čili na polovinu. Rozpůlené lidské tělo je zajímavý artefakt. Jeho vyhřezávající vnitřnosti jsou velmi působivé a ovlivňují morálku v řadách nepřítele. Proto je vhodné občas nějaký chomáč střev vzít a rozhodit kolem sebe. Stříkající krev a trhající se tkáň vykonají své a Ty budeš jako šílený řezník se kterým není radno si zahrávat zapsán v pamětích všech "zmrdů" v daném městě. A v rejstříku nejhledanějších osob budeš zapsán nejspíš také. Ale co, to ti už bude fuc, páč tě stejně nejspíš ihned vodprásknou, co vystrčíš ksicht z doupěte. Ale za ten mazec to stojí, ne?
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tommy Tommy | E-mail | 20. ledna 2009 v 23:02 | Reagovat

ty séš ale falešnej...magor! tvůj bůh tě potrestá! aštar šeran!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama