VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Oblíbený způsob hydratace

18. srpna 2008 v 9:14 | On a Ona |  Dotazy na Nás
"Co nejradsi pijete?"
Apophis
S tímto dotazem jsem měl skutečně problém. Nejdříve jsem myslel, že mým oblíbeným nápojem je čaj, ale jeho sediment na dně sklenice je neskutečně hnusný. Dále mě napadl 7Up, ale když ho člověk vypije víc jak 1,72L, tak jeho trávicí trakt zažije politický převrat, tři hodiny čekání na vlak na Chebském nádraží a nukleární kataklyzma zároveň. Na posledy mě napadl důmyslný nápoj našich kamarádů z matičky Rusi, Vodka. Jenže té když se vypije 1,72L najednou a více, v nukleární kataklyzma promění uživatel své blízké okolí. Došel jsem tedy k názoru, že já nejradši nepiji vůbec nic. Popravdě jsem pod hrozbou smrti nucen dělat něco, co sám nechci, takže je na mé osobě porušována ústava lidských práv a svobod a to mým vlastním organismem.
On
Ona je Jím tak znechucena, že nemá slov.
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tommy Tommy | E-mail | 20. ledna 2009 v 23:14 | Reagovat

já nej piju Apophisovu krev ředěnou whisky...   a nesmějte se těm mejm klofákům nebo vás kousnu a vysaju!

2 short wedding dresses short wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 9:12 | Reagovat

Very handy place of duty. Bookmarked. Credit on behalf of it!
http://www.movedress.com/flower-girl-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama