VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona


Komentáře

1 adolf01 adolf01 | 22. srpna 2008 v 18:25 | Reagovat

Tak holka mas pech, jesltize se nedokazes vazat mudes se muset smirit s tim ze kluk kterej se do tebe nahodou zamiluje behen ty jendy noci bude trpet... a toho se tak snadno nezbavis. A kdyz uz jo tak budes proklinana do 7 kolena. A ver mi Prava laska te jeste ceka a z ji potkas tak ji nepustis.

2 Monyys Monyys | Web | 31. srpna 2008 v 18:54 | Reagovat

když myslíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.