VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Smrt bližního

18. srpna 2008 v 9:15 | On a Ona |  Domací mazlíčci
"Zemžela mi žabka Kuňkalka a já se s tím nemohu
psychicky vyrovnat, poraďte mi, má smysl ještě žít? =("
Stalker
Milý pane Stalkere. Sdílím Váš zármutek a zároveň Vám oznamuji, že žabek Kuňkalek je na světě dost a dost. Proto si buďte jistý, že tímto život nekončí a jde dál a Vy opět nějakou milou žabku Kuňkalku potkáte a budete spolu šťastni minimálně stejně jako doteď. Držím palce a pozor na ropuchy - nelízat!
On
Drahý pozůstalý. Vyjadřuji upřímnou soustrast. Ovšem jako pro budoucí ekologickou pracovnici je pro Mě důležité dále prošetřit smrt zmíněné žáby. Pokud jsem dobře pochopila Vaši situaci, zabýval jste se chovem žáby Kuňkalky v zajetí, což je v případě některých vzácných či ohrožených živočichů bez povolení trestné (dle nějakého paragrafu, na který si zrovna nemohu vzpomenout). Proto k Vám posíláme inspekci životního prostředí, soudního lékaře a exekutora.
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stalker Stalker | Web | 18. srpna 2008 v 15:06 | Reagovat

Poté, co mě, v následujícím pořadí, navštívily jednotlivé instituce: Inspekce životního prostředí, jejíž životním prostředím je nyní klec na dně orlické přehrady, soudní lékař, nyní již patolog sám na sobě ordinující a exekutor, jemuž letící ozubené kolo exekutovalo hlavu, jsem se rozhodl, že si otevřu farmu, jedovatých, zákonem chráněných žab. P.S.: lížu rád...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama