VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona


Komentáře

1 Stalker Stalker | Web | 18. srpna 2008 v 15:06 | Reagovat

Poté, co mě, v následujícím pořadí, navštívily jednotlivé instituce: Inspekce životního prostředí, jejíž životním prostředím je nyní klec na dně orlické přehrady, soudní lékař, nyní již patolog sám na sobě ordinující a exekutor, jemuž letící ozubené kolo exekutovalo hlavu, jsem se rozhodl, že si otevřu farmu, jedovatých, zákonem chráněných žab. P.S.: lížu rád...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.