VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Vyvrhel

18. srpna 2008 v 11:27 | On a Ona |  Vztahy
"Nemám žádný neřešitelný problém a dá se říci,
že se mi daří vše, na co sáhnu a téměř neustále si
užívám....Jsem snad divnej? :((((("
Pan Tau
Milý Pane Tau. Není divu, že nemáte žádný neřešitelný problém, když si všechno můžete vycucat z prstu (z buřinky). Nicméné Vám upřímně radím, aby jste si nějaký urychleně našel, neboť stávající situací dříve či později vzbudíte závist svých spoluobčanů, která může vyvrcholit v agresivní až brutální akt.
Ona
Začnu odpovědí na otázku. Ano, jsi divnej. V dnešní době je naprostou samozřejmostí, že si jeden člověk neustále na něco stěžuje druhému. Pokud se někdo příčí zásadám společnosti, sám se stává problémem. Dle mého názoru si ale pan Tau vymýšlí aby zamaskoval své slabiny. Jistě dle stylu vyjadřování má hned několik problémů. Nemusíš se obávat, klidně se svěř, zůstaneš v anonymitě. Nebo se sbal a mazej, protože mě začíná chytat amok závisti a brzy budu schopen vynalézt virtuální bič, jímž tě ztrestám za tvou dokonalost.
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama