VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Mladá láska

29. září 2008 v 17:06 | On a Ona |  Vztahy
"Nevím jak se mám vyrovnat s jednou moc intimní věcí. Když jsem šla navštívit babičku do domu důchodců, přistihla jsem ji souložit s jejím sousedem Joskou. Víte, už za dvěřma mi bylo divný, co je to za prapodivné mlaskání a pleskání, ale pomyslela jsem si, že si babička vyndala zuby a mlaská ji pant. Inu ona doknce i ty zuby měla vyndané, aby Joskovi protézou neprokousla suchou kůži. Co byste dělali vy? Měla jsem ji ty zuby sebrat? Už k ní nepudu, třeba tam souloží celý důchodový svaz."

achtung


Tak každopádně bych hnedka babičku neodsuzoval. Byla jsi někdy delší dobu v domově důchodců než jen na návštěvě? Já ano, a mohu říci, že přes den je tam příšerná nuda. A tak (i když z toho nejspíš moc neměli, jelikož většinu nervových buněk měli již odumřelých) se bavili tímto způsobem. Na tom není nic špatného, když se staří lidé mají rádi. Horší je, když nějakou majonézovou nehodou přijde babička do jiného stavu. To se potom narodí třicetileté dítě.

P.S. Příště se pokus zaklepat a až uslyšíš silné mlasknutí, tak můžeš vejít.

P.P.S. Na otázky co jsem v domově důchodců dělal neodpovídám.

On
A to Vám vadí??? Vždyť je to přeci krásné! Do budoucna bych nejdříve doporučovala dát dopředu vědět o své návštěvě, či před vstupem do pokoje hlučně zaklepat.

A co více, tato situace, Vám může poskytnou nesčetno výhod, například pomocí vhodné instalace vizuálního nahrávacího zařízení do používaného pokoje. Nahrávky pak můžete udat gerantofilům a jiným rozličným individuím. Pamatujte: Hlavně myslet ekonomicky!

Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama