VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Molární hmotnost

17. září 2008 v 20:40 | On a Ona |  Krása

"Ahoj, odkládám sem svůj neřešitelný problém.
Nemůžu stále přibrat, ač vážím již
148 kg...stále si připadám velmi, až nadměrně
štíhlá...co s tím?"

Eněněně


Problém se štíhlostí mívají milony žen již od pradávna, pouze se mění úhel pohledu společnosti dle módy, která v určitém věku převládá. Dnes se na štíhlost dívá úplně jinak než za dob, kdy po světě chodily kypré ženy barokních tvarů, s vyvinutým poprsím a boky. Pravděpodobně jste se tedy narodila ve špatné době. Ovšem žádný problém není neřešitelný, NE s Námi!

Jako první a naprosto nejdůležitější věc je životospráva. Tu řešte v závislosti na tom, který typ hmoty si přejete přibrat: svalstvo nebo tuky? V případě svalstva vřele doporučuji anabolické steroidy, uvidíte, že se při pravidelném používání za několik měsíců nepoznáte!

Pokud si zvolíte druhou možnost, konzumujte hodně tučných a sladkých jídel, jezte nepravidelně a hlavně na noc. Nejlépe, pokud poté ještě dvakrát denně půjdete vyjíst ledničku. Nenamáhejte se, snažte se vyvinout co nejméně pohybu, jezděte autem. Jistě už máte představu, jak dál pokračovat.

Třetí možnost je možná příjemnější a s relativně nižšími dopady na zdraví. Vycházejte z toho, co zpívá Jožo Ráž: Za všetko može jediná věc a tou je a tou je a tou je zanedbaný sex. Behěm devíti měsíců přiberete hladce několik kilo a po porodu vám při troše dobré vůle zůstanou. Důležité ovšem je, aby jste kopulovala pokud možno v pasivních polohách. Přeji mnoho štěstí při tloustnutí.

OnaZde bych viděl problém. Ale pozor! Překvapivě se nejedná o problém fyziologického rázu, nýbrž psychologického. 148 kg živé váhy zároveň s pocitem přílišné štíhlosti může znamenat jediné: (Jak s oblibou psychiatři říkají, vím to moc dobře) Trauma z dětství. Naskytuje se nám tedy hned několik možností jak problém vyřešit. Buď skočit z 8 metrů hlavou na chodník a pokusit se při tom ztratit paměť. [Korekce: Po důkladném výpočtu výšky, rychlosti, přetížení a hmotnosti byla výška z 8 metrů změněna na 3 metry. Při stávající hmotnosti by byla šance, že subjekt prolomí litosférickou desku a způsobí separaci a posun kontinentů.] Další možnost je koupit si kvalitní zrcadlo, například zde: http://www.zrcadla.cz/ a nahradit ho za starou fotografii za sklem. Poslední možností je jako vždy sebevražda, ale zde je jen malá šance na úspěch. Jakákoliv střelná, řezná či bodná zbraň by pravděpodobně neprošla krunýřem a navíc byste se musela stát EMO, ti jediní mají totiž sebevraždu schválenou legislativou ČR. Sebevražda ostatních lidí je protiprávní.

On


Upozornění: Redakce Jí a Jeho se distancuje od všech případných dopadů na zdraví vyplývajících z jejich rad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama