VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Nelábej, budeš mít žáby v břichu

29. září 2008 v 17:08 | On a Ona |  Domací mazlíčci
"Ahoj,mám problém.Už asi půl roku mě v pokoji vysává komár a přes den se někam schová.Poraďte mi prosím jak ho zabít,aniž bych si zasral zeď od krve..."
von Rabb
Po půl roce intenzivní konzumace Vaší krve, by ten komár měl mít velikost jako basketbalový míč. Proto bych hledal na místech, kam by se takto vešel. Nemůže být těžké ho hledat, můžete použít UV lampu, nebo cvičenou mouchu Matildu. Hlavně nehátejte flintu do žita, jelikož se tento jev dá velmi snadno zpeněžit. Stejně, jako to dělají lidé v některých zemích světa, kteří se nechávají po nocích vysávat komárem přivázaným na vlasci, byste mohl výsledného nacucaného komára prodat transfúzní stanici. Proto radím nezabíjet, ušetříte tak za primalex.
On
Pokud budeme vycházet z předpokladu, že jste zmíněný hmyz hledal a nenašel, položme si otázku, zda vůbec existuje. Jistě jste už četl o fenoménu náměsíčnosti. Možná, že si tu krev nevědomky vysáváte sám. A kdyby to ne - jste si naprosto jistý, že je vám krev vysávána?
Ale abych konečně odpověděla na dotaz. Řešení je naprosto jednoduché a nasnadě: nezabíjejte komára na zdi! Připlácněteho například pomocí dvou kuchyňských prkének, nalákejte na zrcadlo (krev pijí pouze samičky), přivolejte si na něj armádu pavouků. Též se můžete z inkriminovaného prostoru na delší dobu odstěhovat a tím útočníka vyhladovět (tato varianta je prověřená léty a velkými vojevůdci). Přeji mnoho zdaru!
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marťa Marťa | Web | 21. října 2008 v 20:28 | Reagovat

Ano, velmi výstižné. Tvůj blog je mi sympatický, proto je mezi mými sb 8)

2 Marťa Marťa | Web | 28. října 2008 v 21:27 | Reagovat

No, s těžkým srdcem to přežiju. Né, fpoho, blogy jako tvůj reklamu potřebujou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama