VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Pokrok

17. září 2008 v 20:16 | On a Ona |  Vztahy
"Dneska jsem byl ve "Meste" a potkal jednoho ze zmrdu. Blbe
na me cumel tak sem mu rekl poklon se svemu bohu. On se na
me pokusil zautocit ale neuspel protoze jsem byl ozbrojen
teleskopickym obuskem pomoci ktereho jsem jej velmi rychle
zpacifikoval... A tak se ptam nebylo by lepsi sebou nosit
spise katanu? I kdyz uznavam hrubou silu v podobe sekyry ci
mece, ovsem katana je lehoucka a urcite s ni zredukuju zmrdy
vice nez se sekyrou ;-)"
Apophis

Teleskopický obušek samozřejmě není špatná volba, pokud je správně nasměrován a má dobrou rychlost, tak je schopen rozbíjet lebky. Mimo jiné blahopřeji k pokrokům s likvidací, jen tak dál. Katana je zbraň pro menší a slabší. Pokud jsi takové tělesné stavby, budiž. Pokud jsi mohutnější, užij obušek, kyj, či meč Bastard. A pokud jsi tělesné a mentální stavby jako já, bude nejlepší volba deštník, Gaussův rotační kulomet, nebo cvakací zuby na kličku.
On

K tomu dodám posměšné: "já ti to říkala."
Musím mimo jiné upozornit, že katana, sekera či meče jsou zbraně podléhající určitým zákonům, zvláště, chcete-li je nosit veřejně či dokonce na veřejnosti použít, což je samozřejmě trestné. Bez svědků ovšem není pachatel a já se obávám, že jich na ulic najdete krdel. Proto začněte uvažovat spíše o vlastní uzavřené skupině uctívačů nebo chcete-li sektě. Mohou se Vám klanět do alelujá, můžete od nich vybírat poplatky či přímo požadovat veškerý jejich majetek. Pokud se Vám tato možnost nezdá, mohu doporučit ještě jedno řešení, díky kterému Vás každý pozná a přivítá jako svého boha, informujte se na lince 284 016 120 či přímo osobně na adrese
Psychiatrická léčebna Bohnice
Ústavní 91
Praha 8
181 02
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama