VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Stehno z kapra

10. září 2008 v 15:19 | On a Ona |  Kuchyně
"Dala bych si stehno z kapra, ale všechny hymermarkety maj
vyprodáno. Mám jít na ryby a až chytnu kapra mu
říct,aby mi dal svý stehno? Až bude zas v prodeji, tak
mu ho vratim samozřejmě..."
hakamala

Zde nevidím ani tak problém v získání uvedené pochoutky, jako v kriticky nízkých znalostí dotyčného subjektu, které k v jeho, tedy jejím, případě dosahují až minusových hodnot. Chyba se může vyskytovat v identifikaci živočicha, jehož stehno chcete pozřít. Nahlédněte do nějaké knihy či internetového vyhledávače (nejlépe zadejte vyhledávání v obrázkách), kde si najdete živočicha jménem kapr (Cyprinus carpio) a srovnejte ho se svou představou. Nebo snad přesně nevíte, že části těla, nazývaná stehna, se na rybách (Osteichthyes) nevyskytují. Je možné, že to zcela není Vaše chyba, logickým úsudkem může být, že když jsou v prodejnách ke koupi "rybí prsty", proč by se nemohla vyskytovat stehna. V tom případě podotýkám, že "rybí prsty" je zjevně nějaký žert výrobce a ryby prsty nemají. Proto doporučuji si podrobně prohlédnout anatomii kapra a najít si správný název vyhlédnuté součásti jeho těla.
Pokud jste v knize či internetu zjistila, že vyhledaný "kapr" není tím živočichem, jehož část těla jste hodlala pozřít, je na místě si prohlédnout obrázkový atlas živočichů či podobnou publikaci, kde zjistíte pravý název majitele vašeho vytouženého stehna. Hodně štěstí.
Ona

Tento příspěvek mnou silně pohnul. Naštěstí je tato poradna anonymní, tedy nejsme schopni určit konkrétní osobu podávající dotaz. Chytání kapra je v mnoha zemích trestáno odnětím svobody na doživotí až trestem smrti. U nás se tento trest v minulosti použil hned několikrát. Kapr je extrémně ohrožený druh vzácné rostliny, žijící ve smečkách na dně stojatých a mírně tekoucích luk a hájů. Dorůstá výšky 2cm a váhy necelých 90kg. Nová studie Massachusettské univerzity potvrdila jeho počet na 3,81 jedince. Myslím, že bych Vám doporučil spíše asi rybí prstík.
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama