VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Exém: metla lidstva

30. listopadu 2008 v 12:50 | On a Ona |  Zdraví
"Mám utopický exém. Prosím, poraďte, jak se ho nadobro
zbavit."
Snílek
Podle našich zdrojů není utopický exém nic vážného. Je to vlasová choroba, která zasahuje veškerou dřeň kobercové tkáně. Není jisté, zda se přenáší vzduchem, nebo vakuem, ale jisté je, že přežije i v podmínkách bez televize, dvdčka, alkoholu, tvrdých drog a lehkých děvčat. Tedy není nutné se od těchto věcí stranit. Příznaky utopického exému jsou evidentní na první pohled. Postižený si myslí a tvrdí, že svět se stal překrásným místem, že všude poletují pestrobarevné bubliny a veškerou realitu tvoří rozmanité útvary. Jedinou známou léčbou je přejít z lysohlávek na durman nebo šalvěj.
On

Utopický exém je vlastně onemocnění kožních derivátů vznikající na základě utopického myšlení subjektu. Postihuje zejména vlasy, nehty, vousy, chlupy v podpaží, chlupy na končetinách, chlupy na zádech, chlupy na prsou, chlupy na břiše, chlupy v podbřišku i chlupy v prdeli. Jedná se o psychosomatickou chorobu, jelikož její příčinou je prokazatelně způsob myšlení. Projevuje se zejména zrůžověním chlupů i nehtů jako důsledek toho, že dotyčný vidí (nebo si spíše PŘEJE vidět) svět až příliš utopický, šťastný, veselý,...růžový...
(Z nejznámnějších osobností jím trpěl například Marx, Lenin, Stalin a pod. Jediný Lenin řešil svůj problém oholením hlavy a totální epilací zbylých chlupů, jeho kolegové se nechtěli vzdát svého ochlupení a raději se obarvovali.)
Proto stejně jako kolega doporučuji změnit způsob stravování, a to vypustit z jídelníčku lysohlávky či jiné psychedelické pochutiny, jejichž konečné účinky na vaši osobu jsou totožné či podobné. Marihuanu hulte méně častěji, raději její používání omezte na pět brček denně.
Pokud nejste spokojený s naším řešením, zkuste si zjistit, zda se nebude jednat spíše o Atopický exém, v tom případě jste na tom přeci jen lépe než vaši kolegové s účkem a naši pomoc nepotřebujete.

Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama