VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Pandemie

4. listopadu 2008 v 21:17 | On a Ona |  Zdraví
"Mám
pruhovanou propisku a ona je celá pruhovaná.
Modro-zeleně. Nevím jak to zvládnout. není to
škodlivý? Nakažlivý?"
ZeeZee

Podobný problém právě řešil jeden můj přítel v Atlantě na jihu Dánska. Podobně zdeformovaná tužka jim zlikvidovala veškeré užitkové zvířectvo v okruhu 2 km. Tužka vyzařovala zvláštní spektrum elektromagnetických vln, které způsobovalo, že se zvířata obrátila naruby, vyletěla krouživým pohybem zpravidla do 350 m výšky, tam se zelektrizovala a na zem spadla jako placatý kámen s beruškou. Problém vyřešil se svým týmem tak, že na tužku zkoušel vysílat podobný, ale silnější druh záření. Nejdříve na ní stříkal prasečí sliny pod tlakem 200 atmosfér, pak ji bombardoval knoflíky z červené kostkované košile, a taky ji zkoušel stavět pod nápor 11 zralých melounů vodních, které byly předtím naplněny ochuzeným plutoniem. Jako je obvyklé u velkých objevů, na řešení se přišlo náhodou. Když si už nevěděl rady, tak si zavolal prostitutku na rozptýlení. Ta přijela, vykonali co bylo nutné a při odchodu se zadívala na tužku. Prostitutka měla jedno oko modré a druhé zelené, takže když si nazouvala svoje kozačky z jupiterského kamene, tak proběhla květinová reakce a veškerá energie země se prohnala tužkou a rozmělnila borovou šišku na prach, který v kombinaci světelného spektra zmagnetizoval a obrátil póly tužky na neutrální. Takže pokud jste mysleli, že pomůžou mléčné zuby, plsť z opice nebo olomoucký krejcar, byli jste vedle.
On

Dost bylo laických názorů, ač vycházejících z praxe. Na řadě je moje čistě věděcky ověřené řešení.
Tvor zvaný pruhovaná propiska je velice virulentní infekční nukleová kyselina umně skryta v kapsidu stvořeného z umělé hmoty (kapsid se skládá z plastových neviditelných podjednotek). Tento nukleokapsid poté infikuje propisovací tužku a způsobí (podobně jako vir tabákové mozaiky odbarvení listů příslušné rostliny) charakteristické pruhované zbarvení dotyčné propisky. Proto se pro něj žil název Vir Pruhované Propisovačky. Dnes, na základě mnohaletých zkoumání a zkušeností se vědci přiklánějí k názoru, že tento "neživý organismus" je druh viru nadaným inteligenčním kvocientem, pocházejícím, tak jako pravděpodobně jeho blízcí příbuzní (např. viry chřipky) odněkud z vesmíru. Jeho (v porovnání s amébickou nízká) inteligence mu slouží k tomu, aby dokázal vyhledat a zaměřit v prostoru vhodnou propisku, kterou používá jako mezihostitele a poté i jejího majitele, v němž infikuje pokožkové buňky jeho hlavy, aby pak mohl provést replikaci a vznik nových virových částic. To zapříčiní samozřejmě odumírání zmíněních buňěk a následné vypadávání lupů. Uvolněné viriony se pak rozletí do širého světa, aby mohly vyhledat další vhodné hostitelské propisky, v nichž čekají na svou příležitost.
Pro tento typ viru ještě nebyla vynalezena účinná vakcína (i když prototypy se nyní se spornými výsledky testují na tasemnicích), proto doporučuji vyhledat a zakoupit kvalitní šampon proti lupům a vyhýbat se podezřele pruhovaným propiskám.
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama