VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Žena barokních tvarů

30. listopadu 2008 v 12:47 | On a Ona |  Krása
"Mám problém se svou váhou. V sočasnosti jsem tlustá,
ale chci být tenká. Tedy chci zhubnout, proto musím
začít pěkně zevnitř. Neznáte tedy nějakou
osvědšenou dietu, aby se z tlustého střeva stalo
tenké?"
Žoužalka

Určitě se něco najde. Na takovéto otázky jsme vybaveni! Co si zkusit nechat do úst nainstalovat moderní hubnoucí prostředek Vykopávač Jídla 3000? Je to jednoduché zařízení, které zajistí, že většina Vašeho jídla neskončí v žaludku, nýbrž zpět v talíři. Dále je tu možnost nakupovat potraviny ve vietnamských obchodech se smíšeným zbožím. Ty zaručeně ochutnáte jen jednou. Pak je tu ještě možnost jedna, ovšem není příliš bezpečná. Testovala se zatím jen na olihních. Spočívá v tom, že Vaše tělo je natěsnáno do nádoby o 200% menší než je objem těla. To má zaručit nulový přísun potravy. Je tu ovšem malinká možnost, že Vaše ctěné vnitřní orgány vyjdou ven ústy a... druhým koncem.
On
Žádná z existujících diet Vám nezaručí zhubnutí již tlustého střeva. Pokud by tomu tak bylo, uvědomte si, že by došlo ke značné prostorové redukci i střeva tenkého. To by mohlo mít za následek úplné zmizení části trávicího traktu. A to přeci nechcete. Zkonzumované jídlo by se Vám totiž hromadilo ve vzniklé dutině a od té doby by jste dále jen tloustla, tloustla a tloustla...
Jediný způsob hubnutí spočívá v tom, že se k hubené postavě musíte PROŽRAT! Ano, je to tak. Pokud jíte nepravidelně a nárazově velké množství jídla, je tělo ve stresu a má tendence si uchovávat energii ve formě tuků "na horší časy". Když mu budete dávat malé výživné, ale časté dávky jídla po celý den, začne samo odbourávat tuky. To je první část.
Další krok je podobný, tomu, jež navrhoval můj kolega v odstavci nahoře, jen je poněkud civilizovanější a otestováno staletími: Kupte si korzet. Postupným utahováním můžete již za několik měsíců dosáznout průměru pasu pouhých 13 cm. Přečuhující části, například prsa si nechte odstranit chirurgickým zásahem, zadničku si obrousíte na struhadle, pokud vám zbydou peníze od odřezání prsů, můžete zkusit liposukci.

Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama