VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Účes drtikov

14. prosince 2008 v 21:41 | On a Ona |  Krása
"Potřebuji na hlavě vytvořit extrémně pevný
styling a nevím jak. Nepomáhá gel, nepomáhá tužidlo,
nepomáhá vazelína. Poraďte prosím. Chci prorážet
kovy."
wjenceslav@seznam.cz

Nad touto otázkou jsem se dlouho zamýšlela v upřímné snaze najít cokoliv, co by Vám mohlo vyhovovat. Když nepomáhá gel, tužidlo ani vazelína, pravděpodobně neuspějete ani s melounovou šťávou, spermatem, roztaveným sklem a jinými snadno dostupnými látkami. Je to velmi zapeklitý problém, zatím nejobtížnější, nad kterém jsem se na Poradně zabývala. Tekutý dusík způsobí roztříštění konečků a to jistě nechcete. Zalít tekutým olovem a nechat ztuhnout by bylo účinné jen do té doby, než by jste se pokusil odejít ze slévarny vzpřímeně.
Naštěstí od toho jsme tu My, abychom nalezli to nejlepší řešení pro Vás. A to se nakonec také stalo. Proč používat pomocné prostředky, když můžete zvýšit přímo kvalitu hlavového porostu? A proto si oholte vlasy a nechte si nastřelit ne nový skalp, nýbrž pevné hřebíky z nejkvalitnější oceli! Pokud zvolíte vhodnou délku a profil, budete schopný s řádným rozběhem a krčním límcem prorazit i silnější plech.
Ona

Chcete účesem prorážet kovy. A chcete mít hezký styling. Aha. Asi takto. Bylo nebylo, za šestero sopkami, sedmero propastmi, osmero orgasmy a devatero poštovními schránkami. Tehdá tamtéž žil byl Pán Vejceslav. Jednou, když si nevázaně užíval s mrtvými nemluvňaty, byl zavřen do šatlavy na sedumset let. Při šestistým šedesátým šestým roce ho již počítání prstů na nohách nudilo. Tedy si počal zoufat a vynalezl si způsob jak se osvoboditi. Spravil si z výkalů, hlíny, myší krve a slin tužidlo a vytužil si z vlasů beranidlo. Prorazil půl sáhu tlusté bronzové dveře a utekl na svobodu. Jenomže! Co nedomyslel bylo, že při prorážení dveří si rozkašil lebku i s mozkem na kapalinu a na útěku padl do žumpy. Pohádky je konec a ty se ohol, nos bombra a říkej si Blbec.
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marťa Marťa | E-mail | 18. prosince 2008 v 16:30 | Reagovat

Ona: Ano, díky. Vyzkouším. Myslím, že lidé budou omdlévat, jen co mě uvidí.

On: Upřímně doufám, že Ty a Ona nejste 1 osoba.

2 Ona Ona | Web | 20. prosince 2008 v 19:27 | Reagovat

Ujišťuji tě, že On není Já, dokonce ani moje druhé schizofrenické Já, jsme fyzicky, fyziologicky, genotypově, fenotypově i pohlavně dvě naprosto oddělené a odlišné osoby. Možná jen po psychické stránce máme něco málo společného.

A Já jsem hezčí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama