VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Vražedná kuchyně

14. prosince 2008 v 21:13 | On a Ona |  Kuchyně
"Co je podle vás pro mě nebezpečnější
vynález: trouba nebo chladnička?"
vykuchané kuře

S touto otázkou jste, milé kuře, přišlo, jak se tak říká, s křížem po funuse. Uchování Vaší maličkosti v mrazícím zařízení i tepelné zpracování Vám již totiž bude u prdele, pardon, u kloaky.
Přesto si dovoluji Vás seznámit s odpovědí na Váš irelevantní dotaz: za předpokladu, že jste již bez peří je čistě z praktického hlediska mnohem lepší skončit v troubě, jelikož tam budete mít teplo. Být zavřený v mrazáku a ještě bez vnitřností a peří, které by Vás hřály jistě není nic příjemného.
Ona

Musíme si stanovit rozdíl. Co dělá chladnička? Chladnička, pokud je správně nastavená a zapojená, má za úkol pomocí chladící kapaliny proháněné kovovými trubkami ochladit vzduch uvnitř, čímž i obsah: například potraviny. Jediné, co zde hrozí, je nájezd hladového manžela, který je v záchvatu noční žranice schopen spořádat i syrové kuře. Nachlazení zde nehrozí, to pro nepřítomnost funkčního krevního oběhu. A co nám dělá trouba? Trouba dělá: "Váš řidičský a technický průkaz, prosím".
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama