VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Anální sex

21. dubna 2009 v 15:44 | On a Ona |  Vztahy
Zdravím slečnu autorku, měl bych dotaz. Se svoji slečnou bych rád zkusil sex do zadečku, ale ona z toho má obavy a bojí se, máte s tím už zkušenosti popřípadě co by ste mi poradila aby stratila zábrany a alespoň to jen zkusila.
Úchyl z nádraží

Milý nemilý pane Úchyle. Velmi mě těší, že se se svým dotazem obracíte především na Mě, ovšem je třeba, abych svým čtenářům ukázala, že jsem tvor skromný. Proto v té nejlepší víře v Jeho analytické psychologické schopnosti, přenáším řešení Vašeho problému zcela na Jeho bedra.
Ona
PS: Nemám zkušenosti ani s análním stykem, ani s přesvědčováním partnerek k análnímu styku.

Nic víc, nic míň. Jedinou věc, kterou k tomu můžu říct, že pokud nechceš mít bobek na žaludu, tak to nedělej.
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama