VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Je to pěkně na prd

13. dubna 2009 v 22:32 | On a Ona |  Zdraví
"Já sem totálně vřiti, co stím?"
Pepa z Nasavrk co zkolí smrk

-Seš tam dobrovolně, nebo nedobrovolně?
-Jestli sis sebou nevzal nějakou mastičku, tak seš pěkně v prdeli.
-Nezapomeň za sebou spláchnout.
-"Co tam vidíš, Pepo?" "Ále, úplný hovno, Alojz."
-To máš z toho, že na všechno sereš. Jak se do lesa volá...
-Rada: Zkus dosáhnout přes tenké střevo na prostatu a udeřit do ní. Pokud ti v cestě něco překáží, třeba kukuřice, tak rozdráždi řitní věnec. Pak poletíš ven jak hovno potrubím.
On
Milý Pepo.
Nechápu, nač přesně si stěžujete. Vždyť v řiti je tak krásně, co Vám chybí? Je tam teplo a příjemný smrádek (tzv. Vůně Domova). Navíc se můžete těšit stálého lékařského dohledu, neboť kam nechodí slunce, tam musí doktor. Nikdo Vás odtamud už nemůže vyhnat do prdele. Zde jste zcela svým pánem a můžete klesnout na nejnižší hranici lidské morálky, aniž by vás nějaký důchodce umravňoval. Není to přeci jen krásný, nezkažený svět?
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama