VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Poodhalení

13. dubna 2009 v 22:29 | On a Ona |  Dotazy na Nás
"Radíte nám v našich závažných problémech a
pomáháte nám...a nechtěli byste nám o sobě něco
říct?"
Tum-tudum-tum

Vážený pane Tum-tudum-tum, v anonymitě se skrývá naše síla, moc, flexibilita a neutrálnost. Je nám jasné, že obyčejný čtenář by se rád dozvěděl něco o zdroji tak kvalitních a skvělých informací, jenže využíváme výhodu kyberprostoru, takže jsi ve styku pouze s našimi čirými bezejmennými dušemi. Zvědavost ale není nic špatného, naopak, velmi nás těší zájem. Proto jsem ochoten poodhalit roušku tajemství a něco málo prozradit. Já jsem muž rozkročilého věku, ovšem stále studující. Jsem člověk myslivý, přitom ale nejsem co k čemu. Doma nepomůžu, sám od sebe nic neudělám, práce pod rukama se mi objeví jednou za dekádu. Však bez líných lidí by nebyly vynálezy jako gauč, mobilní autovozidlo nebo lžíce. Sám jsem autorem několika vynálezů. Příkladem uvedu jeden můj oblíbený: DeKřeslo. Mám křeslo, na kterém když sedím, tak mě svědí záda. Přehodil jsem přes něj tedy deku a nechal si to patentovat jako DeKřeslo.
On

Jak již řekl On, to co z Nás dělá Nás je Naše internetová anonymní nedotknutelnost. Navíc Vám to dává možnost představivosti, která za jistých okolností může mít vliv na Vaši důvěru k Nám. Jsem tedy blonďatá modrooká velkoprsá a dlouhonohá bohyně, která Vám dokáže uvařit vše, na co si vzpomenete, pomůže najít vše co najít nedokážete a povypráví Vám příběhy z bible i všechny díly ze StarTreku. Přesto skromně zanechávám všech těchto bohulibých činností, abych se mohla zcela a pouze soustředit na úkol, jež jsem si předsevzala jako hlavní: Radit lidem v jejich nesnázích. Doufám, že toho budete nadále tak bohatě využívat a s důvěrou se k nám obrátíte s každou pitomostí, která Vás napadne. S láskou
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama