VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Ti modří

13. dubna 2009 v 22:31 | On a Ona |  Vztahy
"jak se rozmnožují Šmoulové?"
Míša

Co bys myslel? Viděl jsi více než jednu samičku? Neviděl, protože je jen jedna. Takže se rozmnožovat nemůžou. Kdyby ano, tak Šmoulinka jezdí na vozíčku. Gargamel je klonuje v jeho laboratoři a vypouští do výběhu. Pak s ostatníma černokněžníkama dělaj každoročně Šmoulí zápasy o těžký prachy. Takzvaný SmurFight.
On

On má pravdu, Šmoulinka by obcovat se všema Šmoulama a neustále rodit Šmoulíky nezvládla. S postřehem, že samička je jenom jedna souhlasím. A všiml sis také, že Šmoulové jsou pořád stejní? Kdy sis všiml nového přírustku? Můj názor je takový, že Šmoulové se stali ekologicky vyhynulým druhem. Sice existují v malém počtu, ale ten je tak malý, že jsou prakticky odkázani k totální extinkci. I kdyby dokázala Šmoulinka rodit malé Šmoulíky v dostatečném počtu, vlivem nízké genetické variability a následnému imbreedingu (příbuzenskému křížení) by stejně vychcípali.
Můj závěr tedy je, že v současné době se Šmoulové nerozmnožují a to proto, že na sebe Šmoulinka nedá sáhnout.
Ona
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ona Ona | 16. dubna 2009 v 13:48 | Reagovat

byly zjištěny nové informace:
"Potirani trpasliku se ovsem ukazalo byt tvrdym oriskem. Sterilizace pidizviku vyvarenim v hermankovem caji ani nenapadne sypani otraveneho zrni kolem parezu nic neresilo. Ze zdarma rozdavanych kondomu si trpaslici sili nepromokave spaci pytlicky a podobnym fiaskem skoncilo i zavadeni nitrodeloznich telisek (coz byla zmensenina tehdy beznych nitrodeloznich teles v pomeru 1:25). Zoufaly Cimrman pak na trpasliky nejaky cas zkousel skrceni, po kterem jim sice zmodrala pokozka, ale jen co sevreni povolilo, modri nezbedove se zase vesele rozebehli po louce. Takto vzniklo sverazne trpaslici etnikum - Smoulove, ktere se za cas tak rozplemenilo, ze Cimrman se skrcenim musel prestat."
-> http://www.hradec.org/cimrman/y-trpa.html

2 Bo.Nie Bo.Nie | 27. dubna 2009 v 1:48 | Reagovat

A co šmoulíček? Kdo jsou jeho rodiče? :-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama