VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Brýle

4. června 2009 v 13:47 | On a Ona |  Zdraví
"zdravím... k čemu slouží brýle se dvěma sklama? já
jako kyklop tohle nevyužiju a v optice mi nechtěj dát na
ně 50% slevu"
Tommy

Drahý kyklope Tommy. Je známo, že většina humanoidních bytostí se může hrdě pochlubit dvěma očima. To, že patříte k menšině pochopitelně neznamená, že by jste snad měl trpět zabedněností výrobců brýlí. Vyrábění jednoskelných brýlí může být vpravdě poněkud neekonomické (zvláště v době zdrcující ekonomické krize), ovšem tímto způsobem výrobci pouze dokládají svoji bezohlednost a touhu po zisku. Proto Vám doporučuji podat trestní oznánení za rasovou diskriminaci.
Ona

Jako kyklop bys měl mít jedno velké oko uprostřed hlavy, a na to asi brýle neseženeš. A navíc stejně jen hážeš šutry a žereš lidi, takže brýle by byla zbytečnost.
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama