VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Rovnice

4. června 2009 v 14:04 | On a Ona |  Zdraví
"Mám dotaz. Zjistil jsem (sám), že (x - y)2 = (y -
x)2. Může to nějak ohrozit moje tělo?"
Wjenceslav

Tuto Vaši rovnici se Nám bohužel nepodařilo nikde potvrdit. Dokonce jsme s Ním absolvovali nekromantickou seanci, abychom kontaktovali ctěného Alberta Einstana. Dokonce ani tento velký muž si nevěděl přesně rady a tak se zahanbeně vrátil do svého záhrobí s tím, že Nám dá "někdy vědět". Pochopitelně nedal. Proto tedy necháváme Váš problém stále otevřený s tím, že potenciální negativní účinek na Vaše zdraví není prokázán a tak si můžete vesele tvořit rovnice do aleluja. Jen prosím, aby jste Nás v rámci dalšího výzkumu vztahu "matematika-zdraví" kontaktoval v případě jakýkoliv fyzických obtíží a onemocnění (hemeroidů nevyjímaje!").
Ona

Když pominu tu nezdařenou seanci, o které se již kolegyně zmínila, jsem nucen zdůraznit závažnost metafyzických pojítek a jejich následků. Hodně lidí věří v nadpřirozeno, ale jak historie dokazuje, pravda je vždy nesmírně jednoduchá. V tomto případě jsem já osobně došel k jedinému závěru, jež se nemusí příliš slučovat s pravdivým tvrzením, nebo Vaším přesvědčením. Můj závěr je takovýto: Nakažený Encefalitis Čolkova Umělého Mozku
On
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama