VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Domací mazlíčci

Rybičky

30. června 2009 v 11:09 | On a Ona
Ahoj... Mám tu takový problém... vždy když krmim rybičky,tak se mi zkrátí ruka a teče mi z ní proud krve. také se mi na té ruce objevilo jakési tetování. má tvar trojúhelníku a připomíná zuby. podotýkám že rybičky byly dovezeny na černo z jižní ameriky. prosím pomozte,už mám jen jeden a půl ruky!!!
Manfred Frische-Fische

Má rada je takováto: Krmte rybičky dokud Vám nedojdou ruce. Až se to stane, nezoufejte! Stačí si říci o pomoc kamarádovi, známému nebo příbuznému, aby Vás podržel a můžete vesele dál krmit rybičky nohama.
On

Své vzácné rozkošné rybičky máte jistě rád. Máte-li své rybičky rád, měl by jste je krmit. Nemáte-li rád svou tchyni/učitelku/šéfovou/manželku/apod, měl by jste ji hodit rybičkám.
Ona

Nelábej, budeš mít žáby v břichu

29. září 2008 v 17:08 | On a Ona
"Ahoj,mám problém.Už asi půl roku mě v pokoji vysává komár a přes den se někam schová.Poraďte mi prosím jak ho zabít,aniž bych si zasral zeď od krve..."
von Rabb
Po půl roce intenzivní konzumace Vaší krve, by ten komár měl mít velikost jako basketbalový míč. Proto bych hledal na místech, kam by se takto vešel. Nemůže být těžké ho hledat, můžete použít UV lampu, nebo cvičenou mouchu Matildu. Hlavně nehátejte flintu do žita, jelikož se tento jev dá velmi snadno zpeněžit. Stejně, jako to dělají lidé v některých zemích světa, kteří se nechávají po nocích vysávat komárem přivázaným na vlasci, byste mohl výsledného nacucaného komára prodat transfúzní stanici. Proto radím nezabíjet, ušetříte tak za primalex.
On
Pokud budeme vycházet z předpokladu, že jste zmíněný hmyz hledal a nenašel, položme si otázku, zda vůbec existuje. Jistě jste už četl o fenoménu náměsíčnosti. Možná, že si tu krev nevědomky vysáváte sám. A kdyby to ne - jste si naprosto jistý, že je vám krev vysávána?
Ale abych konečně odpověděla na dotaz. Řešení je naprosto jednoduché a nasnadě: nezabíjejte komára na zdi! Připlácněteho například pomocí dvou kuchyňských prkének, nalákejte na zrcadlo (krev pijí pouze samičky), přivolejte si na něj armádu pavouků. Též se můžete z inkriminovaného prostoru na delší dobu odstěhovat a tím útočníka vyhladovět (tato varianta je prověřená léty a velkými vojevůdci). Přeji mnoho zdaru!
Ona

Smrt bližního

18. srpna 2008 v 9:15 | On a Ona
"Zemžela mi žabka Kuňkalka a já se s tím nemohu
psychicky vyrovnat, poraďte mi, má smysl ještě žít? =("
Stalker
Milý pane Stalkere. Sdílím Váš zármutek a zároveň Vám oznamuji, že žabek Kuňkalek je na světě dost a dost. Proto si buďte jistý, že tímto život nekončí a jde dál a Vy opět nějakou milou žabku Kuňkalku potkáte a budete spolu šťastni minimálně stejně jako doteď. Držím palce a pozor na ropuchy - nelízat!
On
Drahý pozůstalý. Vyjadřuji upřímnou soustrast. Ovšem jako pro budoucí ekologickou pracovnici je pro Mě důležité dále prošetřit smrt zmíněné žáby. Pokud jsem dobře pochopila Vaši situaci, zabýval jste se chovem žáby Kuňkalky v zajetí, což je v případě některých vzácných či ohrožených živočichů bez povolení trestné (dle nějakého paragrafu, na který si zrovna nemohu vzpomenout). Proto k Vám posíláme inspekci životního prostředí, soudního lékaře a exekutora.
Ona
 
 

Reklama