VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Domácnost

Kaktus

4. června 2009 v 13:56 | On a Ona
"doma mám kaktus. Když ho zalejvám čast, tak začíná
hnít. Ale když se ho snažím moc nezalejvat, tak se
svrkává. Poraďte prosím, jak často se má zelejvat?"

Eliška

Vážená Eliško! Vaším problémem není, jak se mylně domníváte, časové rozpětí, kdy se kaktus nemá zalévat, nýbrž to, že si doma přechováváte velmi nebezpečný mimozemský organismus. Proto Vám v nejlepším úmyslu v jednotlivých bodech poradím, jak by jste měla správně zareagovat:

  1. Sundejte si boty a veškeré šustivé svršky. Ve skrčeném postoji se ke zmíněnému kaktusu co možná nejtišeji a nejnápadněji přibližte.
  2. Stejně tak potichu zase vycouvejte zpět, aby jste si opatřila igelitový pytel, režný pytel a řetěz, který jsem Vám zapoměla poradit vzít si sebou.
  3. Opakujte bod jedna.
  4. Rychlým zkušeným pohybem přehoďtě přes kaktus režný pytel, naneste na něj igelitový pytel a solidně omotejte kolem dokola řetězem.
  5. Kontaktuje komunitu skinheadů.
  6. Předejte zabalený kaktus skinheadům s tím, že se jedná o budoucího romského vůdce, kterého všichni romové budou milovat a následovat. Tímto zajistíte jeho dokonalé zneškodnění.
Není zač.
Ona

Není mnoho podobných případů. Zřídka se totiž stane, že takováto záležitost bývá spojována s dalšími ne-neobdobnými situacemi. V každém případě by mělo být záhodno vzít v úvahu další takovéto procesy, jejichž vnitřní struktura bývá spojována v jeden neobvyklý celek, tvořící jádro mnohem a mnohem větší instance. Objektivně vzato, obvyklá a normální konkretizace problému by měla za následek nenucenou definici konečných výsledků obou stran, jakožto pečený kaštan.
On
 
 

Reklama