VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Dotazy na Nás

Poodhalení

13. dubna 2009 v 22:29 | On a Ona
"Radíte nám v našich závažných problémech a
pomáháte nám...a nechtěli byste nám o sobě něco
říct?"
Tum-tudum-tum

Vážený pane Tum-tudum-tum, v anonymitě se skrývá naše síla, moc, flexibilita a neutrálnost. Je nám jasné, že obyčejný čtenář by se rád dozvěděl něco o zdroji tak kvalitních a skvělých informací, jenže využíváme výhodu kyberprostoru, takže jsi ve styku pouze s našimi čirými bezejmennými dušemi. Zvědavost ale není nic špatného, naopak, velmi nás těší zájem. Proto jsem ochoten poodhalit roušku tajemství a něco málo prozradit. Já jsem muž rozkročilého věku, ovšem stále studující. Jsem člověk myslivý, přitom ale nejsem co k čemu. Doma nepomůžu, sám od sebe nic neudělám, práce pod rukama se mi objeví jednou za dekádu. Však bez líných lidí by nebyly vynálezy jako gauč, mobilní autovozidlo nebo lžíce. Sám jsem autorem několika vynálezů. Příkladem uvedu jeden můj oblíbený: DeKřeslo. Mám křeslo, na kterém když sedím, tak mě svědí záda. Přehodil jsem přes něj tedy deku a nechal si to patentovat jako DeKřeslo.
On

Jak již řekl On, to co z Nás dělá Nás je Naše internetová anonymní nedotknutelnost. Navíc Vám to dává možnost představivosti, která za jistých okolností může mít vliv na Vaši důvěru k Nám. Jsem tedy blonďatá modrooká velkoprsá a dlouhonohá bohyně, která Vám dokáže uvařit vše, na co si vzpomenete, pomůže najít vše co najít nedokážete a povypráví Vám příběhy z bible i všechny díly ze StarTreku. Přesto skromně zanechávám všech těchto bohulibých činností, abych se mohla zcela a pouze soustředit na úkol, jež jsem si předsevzala jako hlavní: Radit lidem v jejich nesnázích. Doufám, že toho budete nadále tak bohatě využívat a s důvěrou se k nám obrátíte s každou pitomostí, která Vás napadne. S láskou
Ona

Věky věků

13. dubna 2009 v 22:26 | On a Ona
"Kolik vám je let?"
Míša

Skoro dost na to, abych mohl říci, že mám dostačující věk k podání oznámení svého stáří.
On

To záleží na tom, jestli chci něco Já (málo), nebo po mně něco chtějí mí rodičové (dost).
Ona


YQ

14. prosince 2008 v 20:58 | On a Ona
"Který z vás dvou je větší inteligent?"
Kuře

Oba si myslíme, že je to ten, který si to myslí.
Ona
Já.
On

Oblíbený způsob hydratace

18. srpna 2008 v 9:14 | On a Ona
"Co nejradsi pijete?"
Apophis
S tímto dotazem jsem měl skutečně problém. Nejdříve jsem myslel, že mým oblíbeným nápojem je čaj, ale jeho sediment na dně sklenice je neskutečně hnusný. Dále mě napadl 7Up, ale když ho člověk vypije víc jak 1,72L, tak jeho trávicí trakt zažije politický převrat, tři hodiny čekání na vlak na Chebském nádraží a nukleární kataklyzma zároveň. Na posledy mě napadl důmyslný nápoj našich kamarádů z matičky Rusi, Vodka. Jenže té když se vypije 1,72L najednou a více, v nukleární kataklyzma promění uživatel své blízké okolí. Došel jsem tedy k názoru, že já nejradši nepiji vůbec nic. Popravdě jsem pod hrozbou smrti nucen dělat něco, co sám nechci, takže je na mé osobě porušována ústava lidských práv a svobod a to mým vlastním organismem.
On
Ona je Jím tak znechucena, že nemá slov.
Ona
 
 

Reklama