VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Krása

Účes drtikov

14. prosince 2008 v 21:41 | On a Ona
"Potřebuji na hlavě vytvořit extrémně pevný
styling a nevím jak. Nepomáhá gel, nepomáhá tužidlo,
nepomáhá vazelína. Poraďte prosím. Chci prorážet
kovy."
wjenceslav@seznam.cz

Nad touto otázkou jsem se dlouho zamýšlela v upřímné snaze najít cokoliv, co by Vám mohlo vyhovovat. Když nepomáhá gel, tužidlo ani vazelína, pravděpodobně neuspějete ani s melounovou šťávou, spermatem, roztaveným sklem a jinými snadno dostupnými látkami. Je to velmi zapeklitý problém, zatím nejobtížnější, nad kterém jsem se na Poradně zabývala. Tekutý dusík způsobí roztříštění konečků a to jistě nechcete. Zalít tekutým olovem a nechat ztuhnout by bylo účinné jen do té doby, než by jste se pokusil odejít ze slévarny vzpřímeně.
Naštěstí od toho jsme tu My, abychom nalezli to nejlepší řešení pro Vás. A to se nakonec také stalo. Proč používat pomocné prostředky, když můžete zvýšit přímo kvalitu hlavového porostu? A proto si oholte vlasy a nechte si nastřelit ne nový skalp, nýbrž pevné hřebíky z nejkvalitnější oceli! Pokud zvolíte vhodnou délku a profil, budete schopný s řádným rozběhem a krčním límcem prorazit i silnější plech.
Ona

Chcete účesem prorážet kovy. A chcete mít hezký styling. Aha. Asi takto. Bylo nebylo, za šestero sopkami, sedmero propastmi, osmero orgasmy a devatero poštovními schránkami. Tehdá tamtéž žil byl Pán Vejceslav. Jednou, když si nevázaně užíval s mrtvými nemluvňaty, byl zavřen do šatlavy na sedumset let. Při šestistým šedesátým šestým roce ho již počítání prstů na nohách nudilo. Tedy si počal zoufat a vynalezl si způsob jak se osvoboditi. Spravil si z výkalů, hlíny, myší krve a slin tužidlo a vytužil si z vlasů beranidlo. Prorazil půl sáhu tlusté bronzové dveře a utekl na svobodu. Jenomže! Co nedomyslel bylo, že při prorážení dveří si rozkašil lebku i s mozkem na kapalinu a na útěku padl do žumpy. Pohádky je konec a ty se ohol, nos bombra a říkej si Blbec.
On

Žena barokních tvarů

30. listopadu 2008 v 12:47 | On a Ona
"Mám problém se svou váhou. V sočasnosti jsem tlustá,
ale chci být tenká. Tedy chci zhubnout, proto musím
začít pěkně zevnitř. Neznáte tedy nějakou
osvědšenou dietu, aby se z tlustého střeva stalo
tenké?"
Žoužalka

Určitě se něco najde. Na takovéto otázky jsme vybaveni! Co si zkusit nechat do úst nainstalovat moderní hubnoucí prostředek Vykopávač Jídla 3000? Je to jednoduché zařízení, které zajistí, že většina Vašeho jídla neskončí v žaludku, nýbrž zpět v talíři. Dále je tu možnost nakupovat potraviny ve vietnamských obchodech se smíšeným zbožím. Ty zaručeně ochutnáte jen jednou. Pak je tu ještě možnost jedna, ovšem není příliš bezpečná. Testovala se zatím jen na olihních. Spočívá v tom, že Vaše tělo je natěsnáno do nádoby o 200% menší než je objem těla. To má zaručit nulový přísun potravy. Je tu ovšem malinká možnost, že Vaše ctěné vnitřní orgány vyjdou ven ústy a... druhým koncem.
On
Žádná z existujících diet Vám nezaručí zhubnutí již tlustého střeva. Pokud by tomu tak bylo, uvědomte si, že by došlo ke značné prostorové redukci i střeva tenkého. To by mohlo mít za následek úplné zmizení části trávicího traktu. A to přeci nechcete. Zkonzumované jídlo by se Vám totiž hromadilo ve vzniklé dutině a od té doby by jste dále jen tloustla, tloustla a tloustla...
Jediný způsob hubnutí spočívá v tom, že se k hubené postavě musíte PROŽRAT! Ano, je to tak. Pokud jíte nepravidelně a nárazově velké množství jídla, je tělo ve stresu a má tendence si uchovávat energii ve formě tuků "na horší časy". Když mu budete dávat malé výživné, ale časté dávky jídla po celý den, začne samo odbourávat tuky. To je první část.
Další krok je podobný, tomu, jež navrhoval můj kolega v odstavci nahoře, jen je poněkud civilizovanější a otestováno staletími: Kupte si korzet. Postupným utahováním můžete již za několik měsíců dosáznout průměru pasu pouhých 13 cm. Přečuhující části, například prsa si nechte odstranit chirurgickým zásahem, zadničku si obrousíte na struhadle, pokud vám zbydou peníze od odřezání prsů, můžete zkusit liposukci.

Ona

Molární hmotnost

17. září 2008 v 20:40 | On a Ona

"Ahoj, odkládám sem svůj neřešitelný problém.
Nemůžu stále přibrat, ač vážím již
148 kg...stále si připadám velmi, až nadměrně
štíhlá...co s tím?"

Eněněně


Problém se štíhlostí mívají milony žen již od pradávna, pouze se mění úhel pohledu společnosti dle módy, která v určitém věku převládá. Dnes se na štíhlost dívá úplně jinak než za dob, kdy po světě chodily kypré ženy barokních tvarů, s vyvinutým poprsím a boky. Pravděpodobně jste se tedy narodila ve špatné době. Ovšem žádný problém není neřešitelný, NE s Námi!

Jako první a naprosto nejdůležitější věc je životospráva. Tu řešte v závislosti na tom, který typ hmoty si přejete přibrat: svalstvo nebo tuky? V případě svalstva vřele doporučuji anabolické steroidy, uvidíte, že se při pravidelném používání za několik měsíců nepoznáte!

Pokud si zvolíte druhou možnost, konzumujte hodně tučných a sladkých jídel, jezte nepravidelně a hlavně na noc. Nejlépe, pokud poté ještě dvakrát denně půjdete vyjíst ledničku. Nenamáhejte se, snažte se vyvinout co nejméně pohybu, jezděte autem. Jistě už máte představu, jak dál pokračovat.

Třetí možnost je možná příjemnější a s relativně nižšími dopady na zdraví. Vycházejte z toho, co zpívá Jožo Ráž: Za všetko može jediná věc a tou je a tou je a tou je zanedbaný sex. Behěm devíti měsíců přiberete hladce několik kilo a po porodu vám při troše dobré vůle zůstanou. Důležité ovšem je, aby jste kopulovala pokud možno v pasivních polohách. Přeji mnoho štěstí při tloustnutí.

OnaZde bych viděl problém. Ale pozor! Překvapivě se nejedná o problém fyziologického rázu, nýbrž psychologického. 148 kg živé váhy zároveň s pocitem přílišné štíhlosti může znamenat jediné: (Jak s oblibou psychiatři říkají, vím to moc dobře) Trauma z dětství. Naskytuje se nám tedy hned několik možností jak problém vyřešit. Buď skočit z 8 metrů hlavou na chodník a pokusit se při tom ztratit paměť. [Korekce: Po důkladném výpočtu výšky, rychlosti, přetížení a hmotnosti byla výška z 8 metrů změněna na 3 metry. Při stávající hmotnosti by byla šance, že subjekt prolomí litosférickou desku a způsobí separaci a posun kontinentů.] Další možnost je koupit si kvalitní zrcadlo, například zde: http://www.zrcadla.cz/ a nahradit ho za starou fotografii za sklem. Poslední možností je jako vždy sebevražda, ale zde je jen malá šance na úspěch. Jakákoliv střelná, řezná či bodná zbraň by pravděpodobně neprošla krunýřem a navíc byste se musela stát EMO, ti jediní mají totiž sebevraždu schválenou legislativou ČR. Sebevražda ostatních lidí je protiprávní.

On


Upozornění: Redakce Jí a Jeho se distancuje od všech případných dopadů na zdraví vyplývajících z jejich rad.
 
 

Reklama