VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Psycho

Koruna

30. listopadu 2008 v 12:44 | On a Ona
"Ahoj.Potřebuju poradit od specialistů jako jste
vy! Jedná se o nevyřešitelnou a zapeklitou úlohu z
velice oblíbeného předmětu:
Přijdou 3 muži na hotel a
objednají si pokoj. Recepční jim sdělí, že pokoj
stojí 30 korun.
Každý zaplatí 10 korun a recepční jim
dá klíče od pokoje. Když odejdou na pokoj, recepční
zjistí, že se spletl a že pokoj stojí pouze 25 korun.

Pošle za nimi poslíčka s pětikorunou. Poslíček ale
neví, jak rozdělit pět korun na tři díly, dá proto
každému z mužů korunu a dvě koruny si ponechá.
Teď
počítejte se mnou: Každý z mužů dal 10 korun, ale
korunu dostal zpět, zaplatil tedy jen devět korun,
dohromady 3x9=27 korun. Poslíčkovi zůstaly dvě koruny,
27+2=29.
Kde je ta koruna????"
červička pepička

Česká hoteliérská služba nemá ve světě obdoby. Mě se jednou stalo, že nám na pokoj přišel dopis z kuchyně a v něm stálo upozornění. Prý nemáme moc splachovat, pak jim to prý přetéká přes hrnce, nebo co. Jindy jsem třeba byl na večeři v hotelové restauraci a jako dezert jsem si objednal špagetový dort. Divně se na mě dívali, ptal jsem se, jestli nesledují reklamy. Pak jsem to pochopil. Nebyl jsem v restauraci, nýbrž v továrně na polštáře. Dostal jsem za to dvojitou porci husího peří přímo do úst. Korunou se nezabývej, hlíste. Radši si pořiď kolena, ty si pak můžeš pro korunu nechat navrtat.
On

Podle mých informací se jedná o fenomén na stejném principu, jako je jedenáct prstů policisty Kuřete z filmu Byl jednou jeden polda. Pokud se chcete nadále zamýšlet nad tímto problémem, doporučuji použít příklad s jedenácti prsty, jelikož je jednodušeji stravitelný a více názorný. Jen nad tím nepřemýšlejte například v restauraci, ve vlaku, ve škole nebo na poradě. Ostatní by se na Vás divně dívali, jak pořád něco počítáte na prstech.
Možná by jste měl přemýšlet nad tím JAK se ta koruna ztratila, tuto otázku řeší právě princip tohoto příkladu. S otázkou KDE je ta koruna se obraťte na vládu našeho státu.
Ona

Domácí pohoda

19. srpna 2008 v 12:00 | On a Ona
"Máme
doma pejska a vypadá jak nějaká příšera z hororu,
morče si hraje na seriál útěk z vězení a má grafická
karta dosahuje teplot rovnajících se povrchu slunce"
Jyry
Z příspěvku přesně nechápu co máte za problém. Předpokládám, že v dané domácnosti se konzumuje velké množství halucinogenních a psychotropních látek. Sice nedokážu říct v jaké formě, ale to je momentálně irelevantní. Důležitá je účast. Mohu jen odhadnout, že je konzumuje nedobrovolně i zvířena, jelikož morče deroucí se vší silou z klece a pes se silnými abstinenčními příznaky nejsou klasickým příkladem domácích mazlíčků. Na problém GK mám jen dvě řešení: buďto stáhnout lepší ovladače, nebo ji vystřelit do vesmíru do stínu měsíce. -273,15°C by mělo stačit.
On
Za prvé: Chudák pejsek, víte jak šeredný mu musíte přijít Vy? Za druhé: To vysvětluje i usilovný opakovaný útěk Vašeho morčete, představte si, že by vám někdo oknem do ložnice strkal svůj šeredný rypák (neříkám, že máte šeredný rypák, ale dle mého soudu to tak morčeti přijde). Grafickou kartu doporučuji prodat do muzea, neboť karta, která vydrží 5800K je jistě hodna obdivu.
Ona
 
 

Reklama