VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Vztahy

Anální sex

21. dubna 2009 v 15:44 | On a Ona
Zdravím slečnu autorku, měl bych dotaz. Se svoji slečnou bych rád zkusil sex do zadečku, ale ona z toho má obavy a bojí se, máte s tím už zkušenosti popřípadě co by ste mi poradila aby stratila zábrany a alespoň to jen zkusila.
Úchyl z nádraží

Milý nemilý pane Úchyle. Velmi mě těší, že se se svým dotazem obracíte především na Mě, ovšem je třeba, abych svým čtenářům ukázala, že jsem tvor skromný. Proto v té nejlepší víře v Jeho analytické psychologické schopnosti, přenáším řešení Vašeho problému zcela na Jeho bedra.
Ona
PS: Nemám zkušenosti ani s análním stykem, ani s přesvědčováním partnerek k análnímu styku.

Nic víc, nic míň. Jedinou věc, kterou k tomu můžu říct, že pokud nechceš mít bobek na žaludu, tak to nedělej.
On

Ti modří

13. dubna 2009 v 22:31 | On a Ona
"jak se rozmnožují Šmoulové?"
Míša

Co bys myslel? Viděl jsi více než jednu samičku? Neviděl, protože je jen jedna. Takže se rozmnožovat nemůžou. Kdyby ano, tak Šmoulinka jezdí na vozíčku. Gargamel je klonuje v jeho laboratoři a vypouští do výběhu. Pak s ostatníma černokněžníkama dělaj každoročně Šmoulí zápasy o těžký prachy. Takzvaný SmurFight.
On

On má pravdu, Šmoulinka by obcovat se všema Šmoulama a neustále rodit Šmoulíky nezvládla. S postřehem, že samička je jenom jedna souhlasím. A všiml sis také, že Šmoulové jsou pořád stejní? Kdy sis všiml nového přírustku? Můj názor je takový, že Šmoulové se stali ekologicky vyhynulým druhem. Sice existují v malém počtu, ale ten je tak malý, že jsou prakticky odkázani k totální extinkci. I kdyby dokázala Šmoulinka rodit malé Šmoulíky v dostatečném počtu, vlivem nízké genetické variability a následnému imbreedingu (příbuzenskému křížení) by stejně vychcípali.
Můj závěr tedy je, že v současné době se Šmoulové nerozmnožují a to proto, že na sebe Šmoulinka nedá sáhnout.
Ona

Mladá láska

29. září 2008 v 17:06 | On a Ona
"Nevím jak se mám vyrovnat s jednou moc intimní věcí. Když jsem šla navštívit babičku do domu důchodců, přistihla jsem ji souložit s jejím sousedem Joskou. Víte, už za dvěřma mi bylo divný, co je to za prapodivné mlaskání a pleskání, ale pomyslela jsem si, že si babička vyndala zuby a mlaská ji pant. Inu ona doknce i ty zuby měla vyndané, aby Joskovi protézou neprokousla suchou kůži. Co byste dělali vy? Měla jsem ji ty zuby sebrat? Už k ní nepudu, třeba tam souloží celý důchodový svaz."

achtung


Tak každopádně bych hnedka babičku neodsuzoval. Byla jsi někdy delší dobu v domově důchodců než jen na návštěvě? Já ano, a mohu říci, že přes den je tam příšerná nuda. A tak (i když z toho nejspíš moc neměli, jelikož většinu nervových buněk měli již odumřelých) se bavili tímto způsobem. Na tom není nic špatného, když se staří lidé mají rádi. Horší je, když nějakou majonézovou nehodou přijde babička do jiného stavu. To se potom narodí třicetileté dítě.

P.S. Příště se pokus zaklepat a až uslyšíš silné mlasknutí, tak můžeš vejít.

P.P.S. Na otázky co jsem v domově důchodců dělal neodpovídám.

On




A to Vám vadí??? Vždyť je to přeci krásné! Do budoucna bych nejdříve doporučovala dát dopředu vědět o své návštěvě, či před vstupem do pokoje hlučně zaklepat.

A co více, tato situace, Vám může poskytnou nesčetno výhod, například pomocí vhodné instalace vizuálního nahrávacího zařízení do používaného pokoje. Nahrávky pak můžete udat gerantofilům a jiným rozličným individuím. Pamatujte: Hlavně myslet ekonomicky!

Ona

Pokrok

17. září 2008 v 20:16 | On a Ona
"Dneska jsem byl ve "Meste" a potkal jednoho ze zmrdu. Blbe
na me cumel tak sem mu rekl poklon se svemu bohu. On se na
me pokusil zautocit ale neuspel protoze jsem byl ozbrojen
teleskopickym obuskem pomoci ktereho jsem jej velmi rychle
zpacifikoval... A tak se ptam nebylo by lepsi sebou nosit
spise katanu? I kdyz uznavam hrubou silu v podobe sekyry ci
mece, ovsem katana je lehoucka a urcite s ni zredukuju zmrdy
vice nez se sekyrou ;-)"
Apophis

Teleskopický obušek samozřejmě není špatná volba, pokud je správně nasměrován a má dobrou rychlost, tak je schopen rozbíjet lebky. Mimo jiné blahopřeji k pokrokům s likvidací, jen tak dál. Katana je zbraň pro menší a slabší. Pokud jsi takové tělesné stavby, budiž. Pokud jsi mohutnější, užij obušek, kyj, či meč Bastard. A pokud jsi tělesné a mentální stavby jako já, bude nejlepší volba deštník, Gaussův rotační kulomet, nebo cvakací zuby na kličku.
On

K tomu dodám posměšné: "já ti to říkala."
Musím mimo jiné upozornit, že katana, sekera či meče jsou zbraně podléhající určitým zákonům, zvláště, chcete-li je nosit veřejně či dokonce na veřejnosti použít, což je samozřejmě trestné. Bez svědků ovšem není pachatel a já se obávám, že jich na ulic najdete krdel. Proto začněte uvažovat spíše o vlastní uzavřené skupině uctívačů nebo chcete-li sektě. Mohou se Vám klanět do alelujá, můžete od nich vybírat poplatky či přímo požadovat veškerý jejich majetek. Pokud se Vám tato možnost nezdá, mohu doporučit ještě jedno řešení, díky kterému Vás každý pozná a přivítá jako svého boha, informujte se na lince 284 016 120 či přímo osobně na adrese
Psychiatrická léčebna Bohnice
Ústavní 91
Praha 8
181 02
Ona

Problém se stálostí

22. srpna 2008 v 16:01 | On a Ona
"Nedokážu chodit s klukem. Každá holka má vysněnýho
kluka, většinou má být hodnej, milej, kamarádkej,
romantickej, hezkej v tom lepšim i bohatej... Já ho
našla, a měla sem s nim možnost být a... řekla sem mu
ne. A to neni jeden případ... hodně kluků s kterýma de
už do tuhýho začínam odmítávat. Ale když vim, že jde
jen o nezávažnou noc, nebo úlet baví mě to."
11:11
Nerada to říkám, ale toto je chování, které by většina lidí definovala jako chování kurvy. Je ovšem pravda, že většina lidí soudí povrch a nikdy se neobtěžuje podívat se hlouběji. První co mě zarazilo bylo že jsi našla mimo jiné bohatého kluka. To ani peníze Tě k němu nepřipoutají? Zvláštní, skutečně zvláštní. Dle mého to bude tím, že ses do něj nezamilovala a jako nezamilovaní nevidíš důvod s někým dále být. To je svým způsobem dobře, ušetří ti to pár jiných problémů. To, že odmítáváš jiné chlapce snad souvisí se strachem připoutávat se k někomu, když zároveň nevíš, jestli "tam venku" není někdo ještě lepší. Jestliže jsi mladá a zodpovědná, nevidím problém v užívání si nezávazných nocí. Buď na to jednou dojedeš, anebo ti časem někdo učaruje tak, že s ním chodit dokážeš. Přeji hodně štěstí.
Ona
>Díky obsaženým vulgárním výrazům jsem byl přinucen smazat obsah tohoto svého příspěvku.<
On

Vyvrhel

18. srpna 2008 v 11:27 | On a Ona
"Nemám žádný neřešitelný problém a dá se říci,
že se mi daří vše, na co sáhnu a téměř neustále si
užívám....Jsem snad divnej? :((((("
Pan Tau
Milý Pane Tau. Není divu, že nemáte žádný neřešitelný problém, když si všechno můžete vycucat z prstu (z buřinky). Nicméné Vám upřímně radím, aby jste si nějaký urychleně našel, neboť stávající situací dříve či později vzbudíte závist svých spoluobčanů, která může vyvrcholit v agresivní až brutální akt.
Ona
Začnu odpovědí na otázku. Ano, jsi divnej. V dnešní době je naprostou samozřejmostí, že si jeden člověk neustále na něco stěžuje druhému. Pokud se někdo příčí zásadám společnosti, sám se stává problémem. Dle mého názoru si ale pan Tau vymýšlí aby zamaskoval své slabiny. Jistě dle stylu vyjadřování má hned několik problémů. Nemusíš se obávat, klidně se svěř, zůstaneš v anonymitě. Nebo se sbal a mazej, protože mě začíná chytat amok závisti a brzy budu schopen vynalézt virtuální bič, jímž tě ztrestám za tvou dokonalost.
On

Mezilidské a nelidské vztahy

18. srpna 2008 v 9:10 | On a Ona
"Ve meste kde bydlim sou samy zmrdi a na prestehovani se nemam
kese, co s tim?"
Apophis
Vážený Apophisi, za předpokladu, že se jedná o planetu Chulak, plně chápeme Tvůj problém. Jaffové jsou ve většině případů zmrdi. Tím pádem to také nebude problém pouze metropolitní, nýbrž globální. Mluvíš-li o Tau'Ri, jde o velice podobnou situaci, ovšem zde jsi vetřelec Ty a jako takový a) nejsi schopen plně objektivně posoudit mentalitu svého okolí b) jsi nucen se přizpůsobit. Jako vetřelec jsi tímto vystaven stálému nebezpečí odhalení a následnému lynčování, tutíž bych na sebe příliš neupozorňovala a radši si změnila jméno.
Ona
PS: a neopovaž se někomu vnucovat, že jsi jeho Bůh, protože jinak asi dostaneš hodně brzo přes držku.
Tedy. Dle mého laického názoru je stěhování egyptských bohů velká troufalost. Je to takový předposlední stupeň, pak už se nosí hora k Mohamedovi. Zároveň by jsi tak dokázal svou slabost, a to si muž Tvého postavení nemůže dovolit. Zbývá tu jediná možnost, a to zůstat. Zůstat a hrdě se bránit a jak praví přísloví: "Nejlepší obranou útok jest.". Využij tedy nejpřijatelněší prostředek k odebírání životních funkcí jaký v okolí najdeš. Předpokládám, že ti "zmrdi" jsou živé formy, na neživé a nemrtvé jsou jiné prostředky. Nejlepší je ostrý předmět s velkou kinetickou energií, jako je například sekyra, nebo obouruční meč. Poté je nejlepší si rozmyslet místo nejvyšší koncentrace "zmrdů" a následně s připravenou zbraní redukovat jejich počet minimálně na polovinu. Redukovat počet znamená, že je budeš půlit v pase, čili na polovinu. Rozpůlené lidské tělo je zajímavý artefakt. Jeho vyhřezávající vnitřnosti jsou velmi působivé a ovlivňují morálku v řadách nepřítele. Proto je vhodné občas nějaký chomáč střev vzít a rozhodit kolem sebe. Stříkající krev a trhající se tkáň vykonají své a Ty budeš jako šílený řezník se kterým není radno si zahrávat zapsán v pamětích všech "zmrdů" v daném městě. A v rejstříku nejhledanějších osob budeš zapsán nejspíš také. Ale co, to ti už bude fuc, páč tě stejně nejspíš ihned vodprásknou, co vystrčíš ksicht z doupěte. Ale za ten mazec to stojí, ne?
On
 
 

Reklama