VÍTEJTE!!!

Tak jak se vede, Návštěvníku? S Ní jsme dostali hodně zajímavej nápad: vytvořit web, kde by se Nám lidi svěřili s jakýmkoliv svým problémem a My ho společně rozebrali, okomentovali nebo třeba i vyřešili. Psát Nám může naprosto kdokoliv a cokoliv, nezalekneme se před ničím. A to není jen tak plané reklamní tvrzení. Schválně, ověřte si to!
On
Též zdravím, Vážené Publikum! On tak trochu laškuje, ve skutečnosti jsem ten nápad dostala Já a Jeho pouze nakazila. Ovšem je to nákaza prospěšná a to pro Nás i Vás! Doufáme, že si nenaděláte hned do kalhot(ek) a svěříte se pod záštitou anonymity se svými nejniternějšími problémy a ducholapy. A pozor! Pokud se ozvete do 24 hodin, dostanete šanci zcela zdarma položit i ten nejdebilnější dotaz! A to se vyplatí! Viz formulář vpravo.
Ona

Zdraví

Rovnice

4. června 2009 v 14:04 | On a Ona
"Mám dotaz. Zjistil jsem (sám), že (x - y)2 = (y -
x)2. Může to nějak ohrozit moje tělo?"
Wjenceslav

Tuto Vaši rovnici se Nám bohužel nepodařilo nikde potvrdit. Dokonce jsme s Ním absolvovali nekromantickou seanci, abychom kontaktovali ctěného Alberta Einstana. Dokonce ani tento velký muž si nevěděl přesně rady a tak se zahanbeně vrátil do svého záhrobí s tím, že Nám dá "někdy vědět". Pochopitelně nedal. Proto tedy necháváme Váš problém stále otevřený s tím, že potenciální negativní účinek na Vaše zdraví není prokázán a tak si můžete vesele tvořit rovnice do aleluja. Jen prosím, aby jste Nás v rámci dalšího výzkumu vztahu "matematika-zdraví" kontaktoval v případě jakýkoliv fyzických obtíží a onemocnění (hemeroidů nevyjímaje!").
Ona

Když pominu tu nezdařenou seanci, o které se již kolegyně zmínila, jsem nucen zdůraznit závažnost metafyzických pojítek a jejich následků. Hodně lidí věří v nadpřirozeno, ale jak historie dokazuje, pravda je vždy nesmírně jednoduchá. V tomto případě jsem já osobně došel k jedinému závěru, jež se nemusí příliš slučovat s pravdivým tvrzením, nebo Vaším přesvědčením. Můj závěr je takovýto: Nakažený Encefalitis Čolkova Umělého Mozku
On

Brýle

4. června 2009 v 13:47 | On a Ona
"zdravím... k čemu slouží brýle se dvěma sklama? já
jako kyklop tohle nevyužiju a v optice mi nechtěj dát na
ně 50% slevu"
Tommy

Drahý kyklope Tommy. Je známo, že většina humanoidních bytostí se může hrdě pochlubit dvěma očima. To, že patříte k menšině pochopitelně neznamená, že by jste snad měl trpět zabedněností výrobců brýlí. Vyrábění jednoskelných brýlí může být vpravdě poněkud neekonomické (zvláště v době zdrcující ekonomické krize), ovšem tímto způsobem výrobci pouze dokládají svoji bezohlednost a touhu po zisku. Proto Vám doporučuji podat trestní oznánení za rasovou diskriminaci.
Ona

Jako kyklop bys měl mít jedno velké oko uprostřed hlavy, a na to asi brýle neseženeš. A navíc stejně jen hážeš šutry a žereš lidi, takže brýle by byla zbytečnost.
On

Je to pěkně na prd

13. dubna 2009 v 22:32 | On a Ona
"Já sem totálně vřiti, co stím?"
Pepa z Nasavrk co zkolí smrk

-Seš tam dobrovolně, nebo nedobrovolně?
-Jestli sis sebou nevzal nějakou mastičku, tak seš pěkně v prdeli.
-Nezapomeň za sebou spláchnout.
-"Co tam vidíš, Pepo?" "Ále, úplný hovno, Alojz."
-To máš z toho, že na všechno sereš. Jak se do lesa volá...
-Rada: Zkus dosáhnout přes tenké střevo na prostatu a udeřit do ní. Pokud ti v cestě něco překáží, třeba kukuřice, tak rozdráždi řitní věnec. Pak poletíš ven jak hovno potrubím.
On
Milý Pepo.
Nechápu, nač přesně si stěžujete. Vždyť v řiti je tak krásně, co Vám chybí? Je tam teplo a příjemný smrádek (tzv. Vůně Domova). Navíc se můžete těšit stálého lékařského dohledu, neboť kam nechodí slunce, tam musí doktor. Nikdo Vás odtamud už nemůže vyhnat do prdele. Zde jste zcela svým pánem a můžete klesnout na nejnižší hranici lidské morálky, aniž by vás nějaký důchodce umravňoval. Není to přeci jen krásný, nezkažený svět?
Ona

Exém: metla lidstva

30. listopadu 2008 v 12:50 | On a Ona
"Mám utopický exém. Prosím, poraďte, jak se ho nadobro
zbavit."
Snílek
Podle našich zdrojů není utopický exém nic vážného. Je to vlasová choroba, která zasahuje veškerou dřeň kobercové tkáně. Není jisté, zda se přenáší vzduchem, nebo vakuem, ale jisté je, že přežije i v podmínkách bez televize, dvdčka, alkoholu, tvrdých drog a lehkých děvčat. Tedy není nutné se od těchto věcí stranit. Příznaky utopického exému jsou evidentní na první pohled. Postižený si myslí a tvrdí, že svět se stal překrásným místem, že všude poletují pestrobarevné bubliny a veškerou realitu tvoří rozmanité útvary. Jedinou známou léčbou je přejít z lysohlávek na durman nebo šalvěj.
On

Utopický exém je vlastně onemocnění kožních derivátů vznikající na základě utopického myšlení subjektu. Postihuje zejména vlasy, nehty, vousy, chlupy v podpaží, chlupy na končetinách, chlupy na zádech, chlupy na prsou, chlupy na břiše, chlupy v podbřišku i chlupy v prdeli. Jedná se o psychosomatickou chorobu, jelikož její příčinou je prokazatelně způsob myšlení. Projevuje se zejména zrůžověním chlupů i nehtů jako důsledek toho, že dotyčný vidí (nebo si spíše PŘEJE vidět) svět až příliš utopický, šťastný, veselý,...růžový...
(Z nejznámnějších osobností jím trpěl například Marx, Lenin, Stalin a pod. Jediný Lenin řešil svůj problém oholením hlavy a totální epilací zbylých chlupů, jeho kolegové se nechtěli vzdát svého ochlupení a raději se obarvovali.)
Proto stejně jako kolega doporučuji změnit způsob stravování, a to vypustit z jídelníčku lysohlávky či jiné psychedelické pochutiny, jejichž konečné účinky na vaši osobu jsou totožné či podobné. Marihuanu hulte méně častěji, raději její používání omezte na pět brček denně.
Pokud nejste spokojený s naším řešením, zkuste si zjistit, zda se nebude jednat spíše o Atopický exém, v tom případě jste na tom přeci jen lépe než vaši kolegové s účkem a naši pomoc nepotřebujete.

Ona

Pandemie

4. listopadu 2008 v 21:17 | On a Ona
"Mám
pruhovanou propisku a ona je celá pruhovaná.
Modro-zeleně. Nevím jak to zvládnout. není to
škodlivý? Nakažlivý?"
ZeeZee

Podobný problém právě řešil jeden můj přítel v Atlantě na jihu Dánska. Podobně zdeformovaná tužka jim zlikvidovala veškeré užitkové zvířectvo v okruhu 2 km. Tužka vyzařovala zvláštní spektrum elektromagnetických vln, které způsobovalo, že se zvířata obrátila naruby, vyletěla krouživým pohybem zpravidla do 350 m výšky, tam se zelektrizovala a na zem spadla jako placatý kámen s beruškou. Problém vyřešil se svým týmem tak, že na tužku zkoušel vysílat podobný, ale silnější druh záření. Nejdříve na ní stříkal prasečí sliny pod tlakem 200 atmosfér, pak ji bombardoval knoflíky z červené kostkované košile, a taky ji zkoušel stavět pod nápor 11 zralých melounů vodních, které byly předtím naplněny ochuzeným plutoniem. Jako je obvyklé u velkých objevů, na řešení se přišlo náhodou. Když si už nevěděl rady, tak si zavolal prostitutku na rozptýlení. Ta přijela, vykonali co bylo nutné a při odchodu se zadívala na tužku. Prostitutka měla jedno oko modré a druhé zelené, takže když si nazouvala svoje kozačky z jupiterského kamene, tak proběhla květinová reakce a veškerá energie země se prohnala tužkou a rozmělnila borovou šišku na prach, který v kombinaci světelného spektra zmagnetizoval a obrátil póly tužky na neutrální. Takže pokud jste mysleli, že pomůžou mléčné zuby, plsť z opice nebo olomoucký krejcar, byli jste vedle.
On

Dost bylo laických názorů, ač vycházejících z praxe. Na řadě je moje čistě věděcky ověřené řešení.
Tvor zvaný pruhovaná propiska je velice virulentní infekční nukleová kyselina umně skryta v kapsidu stvořeného z umělé hmoty (kapsid se skládá z plastových neviditelných podjednotek). Tento nukleokapsid poté infikuje propisovací tužku a způsobí (podobně jako vir tabákové mozaiky odbarvení listů příslušné rostliny) charakteristické pruhované zbarvení dotyčné propisky. Proto se pro něj žil název Vir Pruhované Propisovačky. Dnes, na základě mnohaletých zkoumání a zkušeností se vědci přiklánějí k názoru, že tento "neživý organismus" je druh viru nadaným inteligenčním kvocientem, pocházejícím, tak jako pravděpodobně jeho blízcí příbuzní (např. viry chřipky) odněkud z vesmíru. Jeho (v porovnání s amébickou nízká) inteligence mu slouží k tomu, aby dokázal vyhledat a zaměřit v prostoru vhodnou propisku, kterou používá jako mezihostitele a poté i jejího majitele, v němž infikuje pokožkové buňky jeho hlavy, aby pak mohl provést replikaci a vznik nových virových částic. To zapříčiní samozřejmě odumírání zmíněních buňěk a následné vypadávání lupů. Uvolněné viriony se pak rozletí do širého světa, aby mohly vyhledat další vhodné hostitelské propisky, v nichž čekají na svou příležitost.
Pro tento typ viru ještě nebyla vynalezena účinná vakcína (i když prototypy se nyní se spornými výsledky testují na tasemnicích), proto doporučuji vyhledat a zakoupit kvalitní šampon proti lupům a vyhýbat se podezřele pruhovaným propiskám.
Ona

Elektronická úleva

18. srpna 2008 v 16:08 | On a Ona
"Ahoj,
je mi 12let a jednou jsem čůral na takový drát u pole a
kolem byli krávy, jak sem čural tak mě to brnělo teď ho
mám .rudýho, co stim"
jjo
Na poranění elektrickým proudem pomáhají masti na popáleniny. Dle popisu se jedná o popáleninu prvního stupně, tudíž můžeš použít nějaký chladivý gel, ovšem dej pozor aby nebyl s nějakou vonnou přísadou, např. s mátovou. V knize Soudní Lékařství pro Právníky byl podobný případ, jenže to hoch močil z železného mostu na elektrické vedení tramvaje a od pasu dolů zuhelnatěl. Proto rada do budoucna: Až zase budeš chcát na dráty s napětím, ujisti se, že ses patřičně odizoloval od země.
On
Ano, i takové případy se stávají, popáleniny a jiné úrazy zapřičiněné neznalostí. Ten drát u pole byl pravděpodobně elektrický ohradník. Na stránkách o elektrických ohradnících jsem našla toto: "Fungování elektrického ohradníku využívá respektu zvířat. Šok není nebezpečný, je nicméně tak nepříjemný, že po několika pokusech o dotek, se mu začnou zvířata vyhýbat." Doufám, že jsi náležitě použen a než začneš chcát na dráty s napětím, nejdřív celý výběh oběhni a ujisti se, že tam není žlutý trojúhelník se zalomenou šipkou. Pokud to neuděláš, budeš označen za (vykastrovaného) tvora na nižší úrovni než je takzvané zvíře.
Ona
 
 

Reklama